Technici dálkového dohledu
HAUSER spol. s r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

kontak TECHNIK DÁLKOVÉHO DOHLEDU s AJ (Praha) Náplň práce : oPodpora zákazníkům při technických problémech chladicích a mrazicích zařízeníoAnalýza a vyhodnocování technických dat / ukazatelůoSpolupráce se servisními středisky a partneryoZajištění a kontrola objednávek náhradních dílůoZpracování technických reportůoZlepšování stávajících procesů Požadujeme : oSŠ / VŠ technického směru (TZB, elektro, strojní apod.

nebo technické myšlení s odpovídající praxíoZnalost chladírenství, TZB nebo příbuzných oborů výhodouoAktivní znalost anglického jazykaoZájem o zákaznický servis v technické oblasti, popř.

praxe se vzdálenou podporouoOchota práce na směny Nabízíme : oZázemí mezinárodní expandující společnostioRůznorodou a perspektivní prácioDenní využití cizích jazykůoMožnost zaměstnání na zkrácený úvazekoAtraktivní mzdové ohodnoceníoSmlouvu na dobu neurčitouoMožnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)oDotované stravovánío5 týdnů placené dovolenéoPříspěvek na životní pojištění / penzijní spořeníoMísto práce : Praha Zašlete nám prosím svůj životopis i v anglickém jazyce. Děkujeme.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost