Montážní technik/technička optických sítí
FiberTech s.r.o.
Živanice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Nabízíme absolventům i ostříleným montážníkům možnost pracovat u nás na pozici Technik optických sítí. Hlavní náplní práce bude realizace optických sítí dle projektové dokumentace.

Zakázky jsou realizovány převážně v Pardubickém krajiNástup možný ihnedNáplň práce : zafukování optických kabelů, realizace vnitřních tras, pomocné práce při výstavbě sítí.

Požadujeme manuální zručnost, zkušenosti v oboru výstavby optických sítí jsou výhodou, jedinou podmínkou je chtít, vše ostatní naučímeNabízíme práci v týmu lidí, které jejich práce baví, profesní růst, mobilní telefon i k osobnímu užívání, firemní pracovní oděv a obuv je samozřejmostí, stravenkový paušál za každý odpracovaný den, příspěvek na životní nebo důchodové pojištění, 13.

plat formou poukázekPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost