Všeobecná sestra/ Praktická sestra pro domácí zdravotní péči
Home Care Promedica, s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 2 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jak bude Vaše práce u nás vypadat? Budete poskytovat kvalifikovanou zdravotní péči v domácnosti pacienta (např. péče o stomie, infuze, rehabilitace, podávání léků, peritoneální dialýza, parenterální výživa, převazy a péče o rány) Rozsah péče přizpůsobíme Vašim zkušenostem a umožníme Vám další vzdělání v oblastech, kde jej potřebujete Rozvržení pracovní doby si z větší míry určíte sami K dispozici Vám bude odborná podpora zkušených všeobecných sester manažerek, jak ze zázemí naší agentury, tak i v terénu Dále budete spolupracovat se všeobecnými lékaři i specialisty, kteří domácí zdravotní péči předepisujíPožadujeme : Jaké předchozí zkušenosti a dovednosti očekáváme?

Vzdělání v oboru všeobecná sestra (vhodné i pro Praktické sestry s praxí) Ideálně praxi v oboru Komunikativní a organizační schopnosti Spolehlivost a vysoká míra odpovědnosti Základní znalost práce na PC Řidičský průkaz skupiny B výhodou Trestní bezúhonnostNabízíme : Co Vám nabízíme?

Zázemí stabilní a nadále se rozvíjející zdravotní agentury Velmi zajímavou a vysoce odbornou náplň práce Příležitost rozšíření odborných dovedností Možnost dalšího vzdělávání a získání odborných certifikací Práci na HPP (nebo DPP jako přivýdělek) Motivační mzdové ohodnocení - základní hrubá mzda 33.

300 (možnost výdělku i 50.000,- Kč a více) Náborový příspěvek ve výši 30 000,- Kč Odměňovací systém k základní mzdě ve výši až 100% Služební automobil i k soukromým účelům Příspěvek na MHD Služební SIM s neomezeným voláním Flexibilní pracovní dobu a práci v místě bydliště Příjemné prostředí a sehraný kolektiv Káva, čaj a ovoce k dispozici v kancelářiVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost