Provozní restaurace
Friends club s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme poctivého a šikovného manažera, který má praxi a zkušenosti s vedením lidí do stylové restaurace Glamour v centru Prahy.

Náplň práce

  • dohlížení na práci zaměstnanců a jejich nábor a rozvoj
  • úzká komunikace s vedením společnosti
  • podílení se na rozvoji restaurace
  • customercare / péče o zákazníky
  • organizace provozu
  • příprava marketingových podkladů
  • Požadujeme

  • zkušenosti s vedením lidí
  • praxi na podobné pozici
  • pracovní flexibilitu
  • zájem se rozvíjet
  • Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • 20 % sleva na pohonné hmoty
  • bonusový systém / hodnocení dle výkonu
  • zaměstnanecké stravování zdarma
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.