IT administrátor
EFFECTIVE Corporation, a.s.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Na příkopě č.p. 583 / 15, Staré Město, 110 00 Praha 1Kontaktní osoba : Mertová Petra, tel. : 601 380 065, e-mail : petra.

mertova effectivecorporation.com Požadujeme : o schopnost programovat, nejlépe objektověo znalost PHP, MySQL, ostatní program.

jazyky výhodouo znalost pokročilé práce v MS Office 2013o dovednosti administrátora OS Windows serveru,administrace Linuxu a MacOS Xo přehled o sítích a jejich zapojení, znalost MikroTik výhodouo AJ na úrovni porozumění manuálůo znalost funkcí wordpressu výhodouo kreativitu při řešení problémů, schopnost si poradit Náplň práce : o podpora veškerých IT záležitostí firmyo řešení pokročilejších úkolů v MS Officeo vývoj vnitropodnikového systémuo vývoj webových projektů společnostio správa Linux serveru Nabízíme : o adekvátní platové ohodnocenío práci v mladém kolektivuo kancelář v přímém centru Prahy (zas.

metra linky A - Můstek)o služební MacMinio možnost karierního růstuo samozřejmost férového jednání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost