Výrobní dělník s VZV Kaplice
P&P Construction s.r.o.
Kaplice, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Hledáme vhodné uchazeče na pozici výrobní dělník s VZV. Jedná se o pomocné práce ve výrobě, úklid pracovišť, ruční transport materiálu a polotovarů, popř.

za pomocí VZV a jiný manipulátorů (ruční VZV, paleťák ), pracovní operace související s kompletací chladícího nábytku a zařízení nebo balením.

Požadujeme :

Platné oprávnění na VZV, praxe a zkušenost ve skladu či ve výrobě při obsluze a manipulaci

Nabízíme :

Práce na dvě směny + možnost přesčasů

Ubytování :

Možnost ubytování kousek od firmy, odkud je možnost využití svozových autobusů na každou směnu. Pokoje jsou k dispozici 2 a 3 lůžkové.

HPP 180,- Kč bez ubytování

HPP 160,- Kč s ubytováním

ŽVL 230,- Kč s ubytováním

ŽVL 210,- Kč s ubytováním

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.