VSTŘIKOLISAŘ
AC Jobs
Hranice na Moravě
před 20 hodinami

Máte zkušenosti s prací na vstřikolisu, rádi se vzděláváte v technických oborech a hledáte novou příležitost pro uplatnění svých již získaných zkušeností?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! VSTŘIKOLISAŘ - SEŘIZOVAČ

Pracovní náplň

  • seřizování lisu na vstřikování plastů a předání operátorům výroby
  • příprava, kontrola a výměna forem
  • vedení dokumentace související s chodem strojů a bezpečností pracovníků
  • zodpovědnost za kvalitu výroby
  • práce v třísměnném provoze
  • Co požadujeme?

  • vyučení / SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • praxi na vstřikolisu
  • zodpovědnost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • nástupní plat odpovídající praxi a dovednostech uchazeče
  • navýšení platu po zkušební době v závislosti na pracovních výsledcích
  • roční odměnu v závislosti na splnění plánovaného zisku - 13. a 14. plat
  • příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)
  • Požádat