PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (přímá péče o klienta)
Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace
Liberec, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Vzdělání : min. vyučení, výhodou akreditovaný kurz MPSV pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu min. 150 hodin, nebo zdravotnický asistent, mzdové zařazení podle nařízení vlády č.

564 / 2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, 5. platová třída - 22.920 Kč (+ příplatky za směnnost - 750 Kč a ztížené pracovní prostředí -

1.880 Kč; příplatky za So + Ne, práce v noci a svátky; po zapracování možnost osobního ohodnocení), stravovací povinnost.

Požadujeme zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz, bezúhonnost, vstřícnost, trpělivost, aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k seniorům.

Pracovní poměr na dobu určitou s 3měsíční zkušební dobou, možnost prodloužení pracovního poměru. V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis + motivační dopis, přehled získané praxe, doklad o nejvyšším získaném vzdělání, včetně Osvědčení (nejsou nutné ověřené kopie).

Doklady je možné zaslat elektronicky na adresu : použijte odpovědní formulář nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace.

Vždy s označením "PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH".

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost