Vedoucí oddělení
Statutární město Olomouc
Olomouc, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Magistrát města Olomouce.Druh práce : vedoucí oddělení organizační a sekretariátů členů RMO zařazený v odboru kancelář primátora Magistrátu města OlomoucePožadavky a předpoklady : Dosažené vzdělání : vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,Praxe : - praxe v asistentské nebo sekretářské činnosti,- praxe v řídící funkci minimálně 3 roky,Znalosti a dovednosti : - výborné organizační a komunikační schopnosti,- schopnost koncepční a samostatné práce, - ochota soustavně se vzdělávat a učit se novým postupům,- velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel),- řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme : možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 11. srpna 2022 na adresu : Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č.

p. 583, 779 11 Olomouc; telefon : 585 513 204 / 298 / 295 / 294.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost