Předávácí technik v servisu NV
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Pardubice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Předávacího technika který bude přímým podřízeným Vedoucímu pobočky a v jeho nepřítomnosti jej plně zastupovat.

Jedná se o značkový servis nákladních vozidel. Co bude Vaší náplní práce? Evidence dat správa zákazníků Poskytovat poradenskou činnost zákazníkům Příjem zakázek kontrola kompletnosti servisních materiálů kontrola aktuálnosti akčních nabídek Rozmístit zakázky dle času a druhu opravy s uvažováním využití speciálních pracovišť Kontrola zákazníků pohybujících se po pracovišti Kooperace parkovacích míst Údržba pořádku ve všech prostorách servisu Při zastupování Vedoucího další rozsáhlé svědomité úkoly a náplň práce Co od Vás očekáváme?

Zkušenosti na obdobné pozici ideálně v servisu s NV Loajalitu spolehlivost samostatnost strategiské uvažování Co vám nabízíme?

Stabilní zaměstnání ve značkovém servisu Zajímavé finanční ohodnocení Benefity Pracoviště přímo v Hradci Králové Zaujala Vás nabízená pozice?

Máte zájem stát se součástí silné společnosti a pracovat ve značkovém servisu NV? Zašlete nám Váš životopis.Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost