KOORDINÁTOR/KA LATINSKOAMERICKÉHO PROGRAMU / DESK OFFICER FOR LATIN AMERICAN PROGRAMME
Člověk v tísni, o.p.s.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Praha, s občasnými výjezdy do zahraničíZašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis prostřednictvím následujícího odkazu : https : / / apply.

workable.com / people-in-need-2 / j / F40A68F540 / apply / nebo prostřednictvím e-mailu kariera clovekvtisni.cz.(English version : https : / / www.

clovekvtisni.cz / kariera / desk-officer-for-latin-american-programme-1025jo)Náplň práce : " Stanete se součástí latinskoamerického týmu Centra pro lidská práva a demokracii (Člověk v tísni, o.

p.s.) v Praze. Budete nejbližším partnerem mise na Kostarice a budete přispívat k jejímu správnému řízení a rozvoji." Budete podporovat řízení projektového cyklu, pomůžete zajistit kvalitu programu.

případě potřeby budete mít na starosti administraci projektu a také budete spolupracovat na tvorbě regionální strategie a jejím naplňování.

Budete odpovídat za reprezentaci programu směrem k partnerům, dárcům v České republice a Evropě, stejně jako za budování partnerství a účast na rozvoji programu.

Budete se podílet na personálním obsazování mise a budete (ve spolupráci s vedením mise) odpovědní za její vyvážené ekonomické řízení.

Pro své kolegy v rámci kostarické mise budete hlavním kontaktním centrem při koordinaci agendy, podpoře dalších oddělení Člověka v tísni a jejich propojení s programem.

relevantních případech se budete účastnit aktualizací pravidel bezpečnosti a v neposlední řadě budete kontrolovat, zda mise vyhovuje interním pravidlům a zásadám organizace.

Pro tuto pozici považujeme za důležité : " Zkušenosti s koordinací projektu, týmovou prací a / nebo vedením týmu v neziskovém prostředí a v zahraničí" Minimálně 3 roky zkušeností s projekty v oblasti lidských práv" Vzdělání v oblasti lidských práv nebo rozvojové problematiky je vítáno" Prokazatelné dovednosti psaní projektových návrhů, žádostí a reportování, nejlépe u donorů v oblasti lidských práv a / nebo rozvoje, jako jsou EK, DoS, MFA atd.

Schopnost jasně a citlivě komunikovat s různými skupinami lidí" Schopnost posilovat vztahy s partnery a donory v České republice i v zahraničí" Vynikající znalost španělštiny a angličtiny" Schopnost organizovat si svou práci samostatně a přistupovat k věcem pozitivně i v situacích, kdy se rychle rozvíjejí a mění požadavky" Zkušenosti s rozpočty, podporou a supervizí v oblasti metodiky a hodnocení" Proaktivita, analytické myšlení a schopnost rychle se naučit interní procesy organizace" Zájem nebo zkušenost s latinskoamerickým regionem je velmi vítaná" Ochota cestovatNabízíme : " Zázemí a profesionalita největší české nevládní organizace" Zajímavá a kreativní práce s mezinárodním dosahem (možnost vycestovat na mise)" Nástupní plat v rozmezí 34 000 - 40 000 Kč hrubého / měsíc na základě vašich zkušeností a našich platových tabulek" Člověk v tísni podporuje profesionální rozvoj a účast na školeních" 25 dnů dovolené za kalendářní rok" Po dohodě možná částečná homeoffice" Otevřená a neformální organizační kultura" Možnost účastnit se zajímavých akcí, které organizujeme (např.

Mezinárodní filmový festival Jeden svět)" Multisport karta" Školka pro předškolní děti zaměstnanců (přímo v budově)" Slevy na kulturní akce" Přátelští kolegové vyznávající podobné hodnoty" Dog friendly office

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost