Montážní dělníci výrobků z kovu
PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
Zákupy
před 6 dny
source : Hitprace

Zaměstnavatel : PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o., IČ 05318106Místo výkonu práce : AAH Czech, Nové Zákupy č. p. 528, 471 23 Zákupy.

Kontaktní osoba : Pros Miroslav Ing., tel. : 775 588 928, 775 381 780, e-mail : info ospro-production.comPopis pozice- Práce dělníka zahrnuje manipulační práce, obsluhu jednoduchých strojů a zařízení.

Dále čištění strojů a zařízení včetně spolupráce při údržbě. Dělník také vykonává jednoduché montážní práce, spolupracuje při náročnějších pracích.

Svou činnost vykonává pod dohledem a podle pokynů kvalifikovaných pracovníků.Co u nás dělá montážní dělník : - Pracuje v třísměnném režimu (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách)-Kompletuje výrobky dle montážního listu- Kontroluje kvalitu jednotlivých dílů a hotových výrobků- Balí hotové výrobky a připravuje je k expedici- Udržuje pracoviště v čistotě a pečuje o svěřené nářadíPožadujeme : dobrý zdravotní stav, flexibilitu a vytrvalost vůči stresovým situacím.

Práce probíhá v prašném prostředí, horku a nočním provozu.První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 10 : 00 do 16 : 00 hod.

Po předchozí telefonické domluvě možnost osobního jednání jeden den v týdnu v místě výkonu práce od 10 : 00 hod do 12 : 00 hod.

Pozice je vhodná i pro cizince.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost