Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Hlavní náplň činnosti : odborná práce včetně spolupráce s MZČR, MŽP,MPO, orgány ochrany veřejného zdraví, státní správy, VŠ, výzkumné ústavy apod.

odborná, výzkumná, metodická e expertizní činnost zahrnuje komplexní hodnocení možných vlivů na zdraví člověka při nakládání s odpady a v souvislosti s kontaminací půdy.

Hodnocení zdravotních rizik v oblasti nakládání s odpady a odstraňování starých zátěží při aplikaci nových technologií pro úpravu, recyklaci, využívání a odstraňování odpadů v rámci oběhového hospodářství.

Požadujeme : VŠ - vzdělání přírodovědného zaměření + AKK, příp. atestace v daném oboru, schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti, uživatelská znalost práce na PC, znalost anglického jazyka slovem i písmem, ochota učit se novým postupům.

Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost