Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb
YUNOIA s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Jungmannova 23 / 11, Nové Město, Praha 1Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář (pracovní dny : 10 : 00 - 18 : 00), nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulářKontaktní osoba : pan Barbariiskii NikolaiUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Odpovědnosti : strategie : definování strategií prodeje a cílů společně s produktovým manažerem a generálním ředitelem, za účelem maximalizování výsledků obchodních aktivit společnosti.

Zákazníci : práce s existující databází zákazníků a spolupráce s našimi partnery, za účelem růstu skupiny potenciálních zákazníků.

Prodej : schopnost porozumět, vysvětlit a demonstrovat kvalitu nabízených služeb a schopnost uzavírat dohody se širokou škálou potenciálních zákazníků.

Požadavky : vysoké komunikační schopnosti, výborná znalost ruského jazyka podmínkou, vysoká úroveň motivace, optimistická a ambiciózní osobnost, vášeň k videohrám.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost