KALKULANT SUPERVISOR
AC Jobs, s.r.o.
Ústecký kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Jste technicky zdatný člověk s analytickými schopnostmi? Máte technické či ekonomické vzdělání a domluvíte se anglicky? Umíte dobře v Excelu?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Tvorba cenových nabídek pro zákazníky
  • Kalkulace výrobních nákladů
  • Provádění cenových analýz
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Pravidelná práce v Microsoft Excel
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Praxi ve strojírenské společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Analytické schopnosti, technické myšlení
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Rodinnou atmosféru a přátelský kolektiv
  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • Lokalita : Klášterec
  • Požádat