Všeobecná zdravotní sestra
Charita Kroměříž
Cetechovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

pracoviště Cetechovice - Charitní dům pokojného stáří - SŠ vzdělání, odborná způsobilost všeobecné zdravotní sestry, odbornost : 913 (všeobecná sestra v sociálních službách, která poskytuje zdravotní péči pojištěncům v pobytovém sociálním zařízení zacílené zejména na osoby trpící Alzheimerovou chorobou.

Poskytovaná ošetřovatelská péče je vykazována na základě ordinace ošetřujícího lékaře.), praxe u lůžka 5 let (nutná okamžitá samostatnost), způsobilost k výkonu povolání, schopnost přizpůsobit komunikaci potřebám uživatelů služby (senioři trpící demencí), spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresovým situacím, schopnost týmové spolupráce, respekt ke křesťanským hodnotám, PD nerovnoměrně rozvržená do sedmidenního pracovního týdne podle plánu směn (8 hodin), PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení -

nabízíme : profesní růst, supervizní podporu, příspěvek na pojištění při způsobené škodě zaměstnavateli, dovolenou v rozsahu 25 dnů.

 • Uchazeč předloží písemnou přihlášku, obsahující tyto náležitosti : strukturovaný životopis, který obsahuje základní identifikační údaje o zájemci, mobilní kontakt, e-
 • mail a pracovní zkušenosti uchazeče chronologicky sestavené.

  Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení na uvedenou pozici. - své životopisy zasílejte na email : anna.

  valachova kromeriz.charita.cz nebo poštou : Charita Kroměříž, Anna Valachová, Ztracená 63 / 1, Kroměříž 767 01 nebo doneste osobně po tel.

  domluvě Po - Pá (8 : 00 - 15 : 00 hod) tel. : 731 104 267

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost