ELEKTROPROJEKTANT NN/VN
AC Jobs
Praha hl. Město
před 6 dny

Máte nebo budete mít vystudovanou elektrotechnickou školu? Získal jste při studium praxi v projektování? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti NN, VN nebo v automatizaci?

Mám pro Vás zajímavou příležitost pro získání zaměstnání ihned po studiu! Pražská společnost zabývající se výstavbou elektrozařízení po celém světě hledá kolegu na pozici : ELEKTROPROJEKTANT NN / VN - JUNIOR (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování zařízení NN případně VN
  • Zpracování technické dokumentace
  • Spolupráce s projektovým manažerem
  • Služební cesty do míst realizace (ČR, Evropa)
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Vyhlášku 50 / 1978 Sb.
  • Znalost programu ELCAD / AutoCAD
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
  • Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Jazykové kurzy, služební telefon
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat