referent Oddělení metodiky zakázek a Technické pomoci, odborný rada
Státní zemědělský intervenční fond
Praha, Czech Republic
před 2 dny

Náplň práce

Metodik na této pozici má na starost zajišťování obecné metodiky v oblasti veřejné i neveřejné podpory tzn. kontrolu propojenosti podniků, mikro / malých / středních / velkých podniků, podporu de minimis apod.

Dále poskytuje poradenskou a konzultační činnost pro žadatele PRV a OP Rybářství v oblasti zadávání zakázek. Také koordinuje, kontroluje a školí zaměstnance regionálních odborů SZIF a poskytuje jim poradenskou činnost.

Tvoří a aktualizuje kontrolní postupy pro oblast veřejné podpory v rámci opatření PRV a OP Rybářství. Vyhodnocuje a metodicky řídí kontrolní činnosti na regionálních odborech SZIF.

neposlední řadě se metodik zabývá zpracováním a aktualizací vnitřních směrnic v návaznosti na výše uvedené oblasti a na nastavené gesce v oddělení včetně zajištění oblasti informačního systému.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Power point, SAP výhodou)- znalost oblasti veřejné podpory či legislativy k veřejným zakázkám výhodou- pečlivost, svědomitost, schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- služební poměr na dobu neurčitou - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např.
 • 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná služební doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost