Obsluha Kavárny - 120 Kč/ hod (výplaty týdně na ruku či účet)
AGENTURA PLUS, spol. s r.o.
Praha 6
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Hledáme schopnou pracovnici s příjemným vystupováním do malé rodinné kavárny.

Náplň práce

  • obsluha na place, za barem
  • práce s pokladnou
  • příprava drobného občerstvení, nápojů a pochutin
  • úklid na pracovišti
  • příprava panin, chlebíčku, a jogurty dle receptur
  • práce dle pokynů
  • Co od vás očekáváme

  • spolehlivost, aktivita, zodpovědnost
  • dobrá pracovní morálka
  • 100% docházka
  • praxe v gastronomii podmínkou
  • potravinářský průkaz
  • příjemné vystupování, komunikace se zákazníky
  • Co vám nabízíme

  • směny po-pá 05 : 00-14 : 00 ( pracovní doba se může lišit po skončení prázdnin)
  • výplata týdně na ruku či na účet
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • přátelský kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • volné víkendy
  • po zaškolení 130Kč na hodinu
  • Požádat