Analytik mobilního a webového vývoje
DAMI development s.r.o.
Hradec Králové, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme do týmu uznávaný středobod - tedy schopného kolegu puntičkáře, který má smysl pro detail, technologický background a má představu o tom, co je to UX.

Člověka, který dokáže jednat s lidmi, ale zároveň mu nevadí samostatná technická práce a rád se posune na další level při analyzování požadavků pro vývoj mobilních a webových aplikací.

Jaká je náplň této pozice?

Promýšlení, navrhování a následné psaní exaktních formulací (podkladů). Tvým úkolem bude specifikaci prezentovat tak, aby ji všechny strany korektně pochopili a nedocházelo k zavádějícím výkladům.

Nutně to však nemusí být elaborát.

Staneš se velmi důležitým článkem celého týmu a postaráš se o propojení všech dílků skládačky dohromady. A také o to, aby vývojáře ani testery neblokoval nedostatek zadání.

To bude obnášet především :

  • Zjišťování důležitých požadavků a hledání jasných řešení
  • Schopnost se domluvit s vývojáři i se zbytkem světa
  • Modelování jednotlivých procesů
  • Nastavování logiky a třeba i jednoduchého návrhu funkčnosti (simple sketch)
  • Vzhledem k tomu, že jsme dost kontaktní, rádi tě uvidíme on-site, kde vše ohledně projektu můžeš s vývojáři, designerem, testerem nebo produkťákem probrat rovnou na místě (čti efektivně a bez ztráty spojení).

    Nejsme troškaři, počítáme také s tím, že :

  • Máš rozhled ve vývoji softwaru
  • Se nezhroutíš, když v projektu přistane nový požadavek
  • Přijmeš za své odpovědnost za tvorbu specifikace a dokážeš si ji obhájit
  • Máš povědomí o principech debugování aplikací z pohledu developera
  • Zvládneš porovnávání designu vůči business requirements
  • Se celkově snažíš domýšlet případy, které nemusí být zřejmé na první dobrou a tím při projektu předcházet technickým problémům v průběhu vývoje
  • Co jsme zač?

    Agilní vývojáři nativních mobilních aplikací pro platformy Android a iOS. Zároveň tvoříme i webové portály a administrace (nejčastěji v Reactu nebo v PHP).

    Využíváme načerpané letité zkušenosti, abychom našimi řešeními pomáhali klientům s naplněním jejich cílů.

    Jsme dost ambiciózní skupina lidí a rozhodně máme v plánu jít kupředu.

    Co můžeš očekávat na projektu?

    Zkušenosti jsou skvělá věc, díky nim si uvědomujeme důležitost analytické fáze projektu a přistupujeme k tomu velmi zodpovědně (tvá možnost zazářit).

    Tvoje orientovanost na projekt, vlastní iniciativa a zapadnutí do týmu jsou pro nás jednoznačně klíčovými faktory. Na oplátku můžeme nabídnout velmi unikátní firemní kulturu (o té u nás na profilu / webu ).

    Proč si vybrat tuto nabídku?

  • Ještě něco?Vezmeme to v kostce : Máme pravidelné standupy; Retrospektivy; Remote schůzky; Na Slacku rozjíždíme memečka; Vzájemná komunikace na denní bázi;
  • YouTrack; Trello; DevOps; Vlastní aplikace na trackování.Víc informací se dozvíš u nás na webu nebo při vstupním pokecu.

    Moc rádi tě uvítáme mezi námi, už pomalu chystáme tvoje pracovní místečko v Hradci Králové nebo případně v Praze.

    Hledáme

  • Česky - plynule
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň : Medior
  • Úroveň : Senior
  • Praxe : 3 roky
  • Výhodou

  • Cit pro grafiku
  • Práce s grafickým softwarem
  • Orientace v REST API
  • Zapálenost pro inovace
  • Kreativita
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.