Obchodní manager
PROSTR trading, s.r.o.
Krnov, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práve : kancelář Krnov, 9. května 11; případně výrobní závod JanoviceNáplň práce : - vyhledávání obchodních kontaktů- jednání se zákazníky- prezentace produktu- příprava podkladů pro cenové kalkulace- vypracování obchodních nabídek - zpracování obchodní agendy a kompletní příprava obchodního případu- zadání obchodního případu do výroby- příprava dokladů pro expedici / fakturaci, fakturacePožadavky : - SŠ nebo VŠ bakalářské, technického směru - obor elektro nebo strojírenství výhodou- praxe v této oblasti výhodou- schopnost orientovat se v technických záležitostech- zkušenosti s obchodní a marketingovou činností- uživatelská znalost práce na PC a orientace na internetu- znalost práce v programu AutoCad apod.

výhodou- výborné komunikační a prezentační schopnosti- znalost německého jazyka- znalost anglického či jiného jazyka výhodou- řidičský průkaz sk.

B + praxe v řízení vozidla- zodpovědnost a samostatnost- schopnost vysokého pracovního nasazení- v případě přijetí uchazeče předložit výpis z rejstříku trestůPracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Vyhrazujeme si právo uvedenou pozici neobsadit.Zájemci mohou zasílat své životopisy e-mailem : prostr seznam.cz, kontakní osoba p.

Černohorská, tel. 734155983A : 24.2.2022

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost