Lifestylový/á kouč/ka
GOLD ONE s.r.o.
Valašské Meziříčí
před 21 hodinami
source : Hitprace

LIFESTYLOVÝ / Á KOUČ / KAPro zavedenou poradnu, do energického kolektivu hledáme parťačku / parťáka, který umí přijít každý den do práce s radostí a dobrou náladou.

Chuť pomáhat druhým nebude Vaše práce,bude to Vaše přesvědčení. Každý člověk, který vstoupí do poradny, nás potřebuje.Je jen na Vás, zda se stane i klientem.

POŽADUJEME : obchodního ducha a nadšení do vykonávané činnosti, odborné vzdělání nebo certifikaci v oboru výživy, dynamickou osobnost příjemného vystupování, kladný vztahke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě.

NABÍZÍME : odborné zaškolení a následné vzdělávání v oboru zajištěno, měsíční bonusovýsystém, příjemné pracovní prostředí v týmu s dobrou energií, na kterém nám záleží.

PRVNÍ KONTAKT : e-mailem na romana.davidova.sz gmail.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost