MONTÁŽNÍ DĚLNÍK PRÁCE PRO ABSOLVENTY (NÁSTUPNÍ BONUS)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Do nadnárodní korporace hledáme kandidáty, kteří se chtějí učit novým technickým dovednostem! Zajímá Vás jak fungují stroje?

Troufnete se na jejich montáž nebo i obsluhu velkých výrobních mašin? Jste pracant, co se nebojí pracovat na směny? Chcete dobré peníze za dobrou práci? Oceníme Vás! Napište nám!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Jednoduché montování
  • Práce u velkých výrobních mašin
  • Provádět kontrolu výrobků
  • Nandávání částí výrobků do stroje
  • Balení výrobků a jejich značení
  • CO POŽADUJEME?

  • Výuční list
  • Práce na směny
  • Schopnost manuální práce
  • CO NABÍZÍME?

  • Platové ohodnocení, dle zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • Čtvrtletní odměny
  • Během 1. půl roku finanční odměny za nástup
  • Závodní stravování
  • Dobrá dostupnost
  • Příspěvek na životní / penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.