Energetik
BAEST Machinery Holding, a.s.
Benešov
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště BenešovPožadujeme : vzdělání elektrotechnického směru s maturitoumin. 6 let praxeoprávnění pro práci na vysokém napětípraxe s vedením lidí výhodouPracovní náplň : zajištění plynulého chodu svěřeného odděleníspráva svěřených oblastí společnosti včetně zajištění oprav, servisu, kontrol a revizívykonávání všech činností v rámci funkce odpovědného zástupce a držitele licence pro obchod a distribuci s elektřinou definovanými zákonem č.

458 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů včetně vyhlášek ERÚ s touto funkcí spojenýchsestavování a předkládání regulačních výkazů ERÚ dle 20 energetického zákona č.

458 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisůspolupráce s kontrolními úřady SEI, ERÚ apod.spolupráce při tvorbě smluv a dotačních projektů20 dní dovolené, odborný a kvalifikační růst, smluvní mzda, stabilizační odměny, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy (mimo MHD), možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %, možnost ubytování v podnikové ubytovně, mimořádné a cílové odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity, vitaminové balíčky, kondičný masáže, jazykové kurzyPrvní kontakt : e-mailem, telefonicky 7 : 00-15 : 30

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost