Správce počítačové džungle
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

Brněnská společnost zabývající se vývojem simulačního softwaru pro obranné složky státu hledá admina, který se jim postará o funkčnost hardwaru i softwaru a zajistí, že všechno šlape jako hodinky švýcarského podnikatele.

K tomu si čas od času sedne před monitor a prověří, že jejich software funguje taky tak.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obvyklá práce administrátora jako správa klientských stanic a jejich konfigurace. Nastavení uživatelských účtů, údržba sítě a serveru, zajištění a zabezpečení připojení k síti a monitorování jejího výkonu.
  • K tomu vedení podrobné dokumentace a testování vyvíjeného software a hardware.

    CO POŽADUJEME?

  • Je třeba abys měl praxi na obdobné pozici a zkušenosti v oblasti správy, kontroly a monitorování serverové a síťové infrastruktury (switching, routing, VPN, serverová virtualizace).
  • Jsi schopný nastavit a nakonfigurovat hardware. Víš, jak zálohovat a obnovit věci ze zálohy. Máš v sobě týmového ducha a zvládáš pracovat samostatně.

    CO NABÍZÍME?

  • Dostaneš týden dovolené navíc na řádnou rekreaci. Máme tu volnou pracovní dobu a občerstvení, když tě přepadne hlad. Co se týče obědového stravování, dáme ti příspěvek přímo do výplaty, ať se najíš, kde ti chutná a ne, jen tam, kde berou stravenky.
  • A hlavně budeš členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.