Dělníci v oblasti výstavby budov
BC-PLAJ družstvo
Praha-Košíře, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.PrahaZpůsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář (Pracovní dny : 12 : 00 - 15 : 00), nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulářKontaktní osoba : pan Lesiv TymofiiUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Napište SMS nebo e-mail a budeme Vás zpětně kontaktovat a upřesníme s Vámi schůzku, nebo volejte na telefon použijte odpovědní formulář.

E-mail : použijte odpovědní formulář Místo konání schůzky : Švábky 2, Libeň , Praha 8. Předložit rejstřík trestů. Jedná se o úklidové práce na stavbách, výkopové práce, montážní práce, dokončovací práce, manuální zručnost, práce ve velmi prašném a hlučném prostředí, práce na lešení, zvedání materiálu, pozdní večerní období, práce v kolektivu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost