Jednoduchá práce s elektronikou
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 49 minutou
source : Hitprace

U nás tě čeká : Čistění x-boxů a jiné drobné elektroniky od prachu a nečistot Práce na PC v interním systému a čtečkou Jednoduchá výměna komponentů nebo oprava Příprava zboží pro expediciNic náročného,že?

Za to od nás dostaneš : Mzdu až 32.500 Kč a k tomu 10.000 Kč nástupní bonus + 10.000 Kč docházkový bonus Příspěvek na bydlení 3.

500 Kč POSKYTUJEME UBYTOVÁNÍ S PŘÍSPĚVKEM 2.400 KČ Jídlo za pár kaček, na které nepotřebuješ mít u sebe peníze VOLNÉ VÍKENDY! Které můžeš trávit s přáteli Máme pro tebe SVOZ ZDARMA Z Prahy Opatova, Říčan nebo Kladna 5 týdnů dovolené, příspěvek na Multisport kartu Možnost týdenních ZÁLOH Náš trenér ti bude k dispozici a vše ti vysvětlí a ukáže Pokud chceš pracovat s kamarádem / kou, není to žádný problém! Ještě za to dostaneš odměnu 3.

000 Kč za doporučení nového zaměstnancepraha jobleader.cz , pro více informací volejte prosím na tel.č. : +420233901272

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost