Konstruktér/ka
PROFI-MEN, s.r.o.
Královéhradecký kraj, CZ
před 6 dny
source : HyperPráce.cz

Obory : Průmysl a výroba, Strojírenství

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Hledáme konstruktéra / ku se zkušeností v AutoCad, aktivní AJ nebo NJ.

  • tvorba sestav v AutoCadu z jednotlivých komponentů vyráběných závodem
  • sestavy dle požadavků obchodního oddělení v AutoCad pro vizualizaci tvarů
  • práce se stavebními půdorysy pro zakreslení umístění sestav
  • práce v AutoCad či Autodesk Inventor jako podklad pro technické oddělení
  • dopňování a opravy ve firemním katalogu sestav - v Quark XPress a Adobe Illustrator
  • Požadujeme

  • SŠ, VŠ strojního zaměření
  • znalost MS Office, práce v 2D i 3D programech AutoCad, Inventor
  • znalost minimálně jednoho jazyka AJ nebo NJ na aktivní úrovni slovem i písmem
  • základní orientace v programu Adobe Illustrator, Corel Draw, PhotoPaint a podobně
  • CV v ČJ a jednom cizím jazyce ( AJ / NJ) k přihlášce do výběrového řízení
  • Nabízíme

  • osobní a odborný růst
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • dlouhodobá perspektiva, firemní benefity
  • příspěvek na závodní stravování
  • nástup možný ihned, dohodu
  • Požádat