Mistr s vyhláškou 50
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Máte zkušenost z údržby na pozici vedoucího / mistra a nevadí vám pracovat na 2 směny (R / N)? A máte vyhlášku 50 / 6? Pokud ANO.

Tak stabilní firma s nadstandardními příplatky má o VÁS zájem! Pošlete jen své CV a ozvu se..

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • koordinace práce techniků údržby + kontrola plnění pracovních úkolů a jejich vyhodnocování + plánování směn
  • kontrola a dodržování BOZP a PO, 5 S, docházky, zaškolování nových zaměstnanců
  • hodnocení podřízených
  • vedení příslušné dokumentace (požadavky)
  • na starosti sklad náhradních dílů
  • zajištění externích servisů strojů a zařízení
  • podílení se na zlepšování a zavádění změn na pracovišti
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ elektro nebo technická
  • praxe na podobné pozici a hlavně s vedením lidí nutností
  • vyhláška 50 / 6
  • orientace ve výkresové dokumentaci a v elektrických schématech
  • CO NABÍZÍME?

  • zázemí silné mezinárodní společnosti projekty na několik let dopředu
  • 5 týdnů dovolené
  • propracované zaškolení
  • stravenky
  • směny bez víkendů
  • příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
  • příplatky nad rámec ZP
  • po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, až 4 tel. čísel)
  • zdarma svoz autobusem z centra Brna do CTP Modřice
  • místo výkonu práce Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.