Specialista technické dokumentace - vývoj her
SCS Software s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontakt : Přibylová Aneta, tel. : 226 200 739, e-mail : aneta.pribylova scssoft.com Jsi specialista na tvorbu technické dokumentace se zájmem o vývoj počítačových her?

Baví tě spolupráce s kolegy designery, programátory a testery? K tomu máš ještě zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a vynikající komunikační dovednosti, pak jsi tou správnou osobou, kterou hledáme.

Co nabízíme? " Budeš mít možnost pracovat na uznávaných projektech jako je Steamem oceněný Euro Truck Simulator 2 nebo American Truck Simulator " Stabilní a pohodová práce v herní společnosti s dvacetiletou historií " Moderní a přátelské pracovní prostředí oceněné v soutěži CBRE Zasedačka roku 2017 " Benefity, jako například čerstvé ovoce dvakrát denně, masáže nebo jóga v kanceláři, výuka angličtiny Co očekáváme od tebe?

o Hledáme někoho s minimálně střední školou a primárně s technickým vzděláním, ale pokud jsi šikovný a zkušený v tvorbě technické dokumentace (2 roky), technické vzdělání není podmínkou a jsi tou správnou osobou pro náš tým o Protože budeš spolupracovat s kolegy napříč odděleními, je důležité abys uměl dobře pracovat v týmu a měl vynikající komunikační a interpersonální dovednosti o Jako hlavní guru přes technickou dokumentaci bude pro Tebe nezbytné technické myšlení a analytické schopnosti o Budeš řídit více aktivit najednou, proto hledáme někoho s dovednostmi řízení projektů, kdo má zároveň nadšení a smysl pro detail a dotahováni úkolů Výhodou bude, pokud budeš mít : " Základní znalosti o herním enginu, herních editorech a procesu vývoje her Co tě u nás čeká?

Seznámení s prací herních vývojářů, kteří používají specifické interní nástroje (tools) v herním editoru a 3D SW " Zorientování se v našich aktuálně používaných nástrojích v herním editoru a 3D SW " Vytvoření technické dokumentace (jednoduchých, čitelných a srozumitelných příruček procesů a postupů) pro grafické a designérské oddělení " Určování požadavků a preferencí technické dokumentace " Zavádění systému pro správu a tvorbu technické dokumentace " Spolupráce s interními odborníky na sestavení technické specifikace dokumentace ve vývoji her " Budeš klíčovou osobou, protože interní dokumentace bude ve tvých rukách.

Interní dokumentace bude základem pro "on-line školení" nováčků i ostřílených kolegů. Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 3 Sich days, příspěvek na obědy, jóga a masáže na pracovišti, atd (Benefits : 5 weeks of holiday, 3 Sick Days, lunch discounts, massages and yoga lessons in the office etc.) .

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost