FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - DOCENT
Technická univerzita v Liberci
Liberec, Česká republika
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Technická univerzita v Liberci .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
 • lokalita : Studentská 1402 / 2, Liberec 1 (Liberec), 46001
 • Přidáno : 7.9.2019
 • Docenti na vysokých školách :

  CHARAKTER : vzdělávací činnost,sebevzdělávací aktivity,vědeckovýzkumná,publikační činnost.VZDĚLÁNÍ : ukončené VŠ vzdělání, odbornost v oboru medicíny, radiologie, patologie, urgentní medicíny, biomedicíny, biochemie nebo ošetřovatelství, habilitace v oboru.

  PRAC.POMĚR : 100% úvazek / dle dohody,prac.sml. na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.NÁSTUP : 1.11.2019 / dle dohody, mzd.

  zařazení A4 dle vnitř. mzd. předpisu. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty : stručný životopis,stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti,doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp.

  hodnocení z předch. pracoviště.Přihlášku doručte e-mailem(volnamista tul.cz)nebo poštou nejpozději do 11.10.2019. Výběr.

  řízení je od 6.9.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.

  Vyžadované vzdělání : Doktorské (vědecká výchova)

  Hrubá mzda : 32 000 Kč

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost