ŘIDIČ/KA MKD
OPEN WAY TRANSPORT s.r.o.
Josefov
před 1 dnem
source : Hitprace

Způsob kontaktu : - telefonicky 8 : 00 - 18 : 00 p. Mahdalík, p. Šlechta 773 077 003, 773 070 807-e-mailem : owt.dispo seznam.

czUpřesňující informace : Jedná se o práci řidiče na dlouhodobý a stabilní hlavní pracovní poměr.Přijmeme nově 2 zodpovědné řidiče : nástup možný ihned, vše nové vozy.

MKD- Sólo 12-18tun-plachty-EDSCHA.Dopravní destinace jsou CZ,DE,NL,LU,CZ. Průměrný měsíční nájezd je10tis km.Reálný 95% systém je odjezd PO, příjezd v PÁ.

Odjezd i návrat vždy z / na firmu, bydliště zaměstnance.Pracoviště : Karlovy Vary, Cheb, Tachov, Karlovy Vary, Plzeň.Je i možné parkovat svěřenou techniku v místě bydliště zaměstnance.

Požadujeme : řidičský průkaz C, prokazatelný min. 1 rok praxe jako řidič MKD, platný profesní průkaz, dopravněpsychologické vyšetření, čistý trestní rejstřík, digitální karta, NJ na základní komunikativní úrovni!Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a slušné vystupování.

Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání, vstupní lékařskou prohlídku u firemního / externího lékaře (hradí zaměstnavatel - OWT s.

r.o.)Nabízíme : -striktní dodržování AETR, nařízení Evropské směrnice č.561 / 2006-finanční ohodnocení řidiče -mzda základní 18- 20.

000.-Kč (+ příplatky dle ZP za odpracovanépřesčasové hodiny v měsíci)Nástup diety 45,- Euro- vlastní nové přidělené vozidlo 100% odpovědnost řidiče- garantovaný výplatní termín 15.

dne v měsíci- individuální ohodnocení závislé na výkonu kvalifikovaného jednotlivce- zázemí stabilní české společnosti- kvalitní technické zázemí, servis Daf DE, Renault CZ,- moderní vozový park Renault a Daf- cílené odměny- zákonné školení placené zaměstnavatelem 1* ročně- zaměstnanecké benefity, PHM, telefon- PHM benefity na osobní dopravu do zaměstnání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost