Fyzioterapeut/ka - vhodné i pro OZZ
PhDr. Marie Surových
Horní Lideč, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

FYZIOTERAPEUT / KA - vhodné i pro OZZPOŽADUJEME : Minimálně vyšší odborné vzdělání (v závislosti i na typu a počtu odborných certifikovaných kurzů).

NÁPLŇ PRÁCE : Ambulantní provoz fyzioterapie a léčebné rehabilitace včetně elektroléčebných procedur. NABÍZÍME : Výše mzdy se bude odvíjet dle dosaženého vzdělání, kvalifikace, odborných kurzů, zájmu o obor a délky získané praxe.

Dále nabízíme zaměstnanecké benefity - stravenky a možnost dalšího vzdělání. PRACOVNÍ ÚVAZEK : Zkrácený úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Postupně lze navýšit na plný úvazek 40 hodin týdně.PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní PhDr. Marie Surových, tel. : 605 783 178, nebo emailem na adresu : marie.

surovych seznam.cz, případně osobně v místě výkonu práce - po předchozí domluvě.Ov.tel. : 18.1.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost