VEDOUCÍ SERVISU VOLVO
MACH MOTORS s.r.o.
České Budějovice
před 12 dny
source : Hitprace

Hledáme zkušeného nebo zkušenějšího kolegu s praxí na pozicích vedoucí servisu, vedoucí dílny nebo servisní poradce z oblasti servisu osobních, popř.

užitkových vozů, který bude v naší společnosti řídit a kontrolovat oddělení servis vozů VOLVO. Konkrétně to znamená řízení a kontrolu procesů -

příjmu oprav, činnosti a výkonů dílny a řízení menšího týmu (4-5 lidí). Vedoucí servisu VOLVO patří mezi vybrané TOP řídící pozice ve společnosti, nadřízeným bude pozice výkonného ředitele společnosti a statutárního orgánu.

Nezbytnými předpoklady jsou praktické zkušenosti z oblasti servisu vozů, zdravé sebevědomí a schopnost v klidu řídit a motivovat tým podřízených pracovníků dílny VOLVO.

Dalšími předpoklady jsou týmová činnost, pozitivní komunikace a významně silné pro-zákaznické myšlení (tj. respektování potřeb zákazníků včetně velmi aktivní péče o tyto zákazníky prémiové třídy vozů).

Součástí nabídky zaměstnání jsou firemní benefity odpovídající této pozici (školení a vzdělávání u výrobce vozů v České republice a ve Švédsku, VOLVO oblečení, stravenky, kurzy, firemní akce, atd.

Mzda je složená z pevné složky, z prémiové složky a z odměn (prémie a odměny v přímé závislosti na výkonech oddělení).

rámci šestiměsíčního zaškolení je mzda garantována v domluvené výši.Zaměstnanecké výhody : stravenky, školení, vzdělávání u výrobce, oblečení VOLVO, telefon, PC, VIP benefity, atd.

případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost