SKLADNÍK / SKLADNICE
MARKOS Production s.r.o.
Brno, Brno-město, Czech Republic
před 2 dny
source : Personálka.cz

Do našeho týmu výrobní strojírenské firmy MARKOS Production s.r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici :

NÁPLŇ PRÁCE :

  • příprava a vychystání materiálů a polotovarů dle pokynů a požadavků výroby
  • příprava zboží dle expedičních pokynů
  • manipulace se zbožím - nakládka, vykládka, přesuny, značení.
  • kontrola a balení zboží.
  • POŽADUJEME :

  • vyučen v oboru technického směru výhodou
  • praxi ve strojírenské firmě na obdobné pozici, zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • znalost technické dokumentace výhodou
  • znalost práce s PC (MS Office), znalost práce s programem HELIOS výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B, VZV
  • samostatnost a rozhodnost při práci, svědomitost, flexibilitu
  • zodpovědnost za plnění stanovených úkolů a cílů.
  • NABÍZÍME :

  • práci v jedné směně v nově zbudovaném klimatizovaném provozu
  • práci v mladém kolektivu firmy do 30-ti zaměstnanců
  • férové jednání, individuální přístup
  • nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe
  • pracovní oděv
  • stravenkový paušál
  • možnost výběru ze dvou dodavatelů stravovacích služeb
  • pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • firemní akce
  • zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile
  • kurzy a školení pro zvýšení odbornosti
  • odměny při životním jubileu
  • smlouvu na dobu neurčitou.
  • OCENÍME SPECIÁLNÍ PRÉMIÍ :

  • nadstandardní výkony
  • zlepšovací návrhy
  • nulovou nemocnost
  • přivedení nového člena do týmu.
  • Vaše životopisy zasílejte na svetlana.kostelna markos.cz .

    TĚŠÍME SE NA VÁS!

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : Základní + praktická škola
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)
  • Benefity

  • Závodní stravování - výběr ze dvou dodavatelů
  • Stravenkový paušál
  • Pitný režim - automat na barelovou vodu
  • Cafeterie - automat na kávu
  • Zvláštní prémie - nadstandardní výkony, nulová nemocnost, přivedení nového člena do týmu
  • Bonusy a prémie - zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile, odměny při životním jubileu
  • Firemní akce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.