Procesní inženýři
GRUPO ANTOLIN HRANICE s.r.o.
Hranice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Vilová 873, 351 24 Hranice u Aše. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Vhodné i pro absolventy. Náplň práce : diagnostika závad a jejich odstraňování, zabezpečení provozu technologických zařízení, spolupráce s externími společnostmi při opravách, revizích, instalacích apod.

zavádění nových projektů do výroby, zlepšování stávajících, tvoření výrobních postupů, spolupráce se zahraničním projektovým týmem.

Požadujeme : vzdělání technického, elektrotechnického směru, znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace, pokročilá znalost práce na PC, schopnost lokalizovat závady na technických a technologických zařízeních, zkušenost se zařízeními řízenými PLC, samostatnost a technické myšlení, manuální zručnost, znalost SAP, aktivní AJ nebo NJ.

Nabízíme : osobní ohodnocení, měsíční prémie, autobus z Aše, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky, poukázky k narozeninám.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 8 : 00-14 : 00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8 : 00-14 : 00 h).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost