Řidič silničních motorových nákladních vozidel
ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.
Olomouc
před 2 dny
source : Hitprace
 • Pracoviště : Rolsberská č.p. 638 / 66, Olomouc. Nástup možný ihned.Náplň práce : řízení nákladního vozidla, přeprava zboží;
 • vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče; ukládání a zajištění nákladu na vozidle; kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů.

  Požadavky : řidičský průkaz sk. C, E; platný profesní průkaz; digitální karta; psychologické vyšetření; bezúhonnost.Nabízíme : práci ve stabilní prosperující firmě, pravidelnou výplatu, moderní vozový park, atraktivní benefity.

  Hrubá mzda : 25.000,- Kč + diety.Zaměstnanecké výhody : finanční odměna, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.

  První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8 : 00 - 16 : 00 hod. nebo mailem.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost