PRODAVAČ/KA
Tevin CZ s.r.o.
Karlovy Vary
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : evyatovska Tetyana, e-mail : devt mail.ruPožadujeme : praxe v oboru prodavač nutná min. 5 let, příjemný vzhled a vystupování, kultivopvaný projev slovem a písmem, organizační schopnosti a samostanost, flexibilita, pečlivost, perfektní znalost RJ (sloven i písmem), UJ (slovem i písmem), znalost AJ výhodou.

Zastupování vedoucího filiálky v případě jeho nepřítomnosti. odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí / ho.

Komunikace a obsluha zákazníků. Obsluha pokladny. prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti. kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách.

Kontrola kvality, čerstvosti zboží. příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka. Zpracovíání administrativních úkolů spojených s chodem prodejny.

Nutné zaslat životopis předem na e-mailovou adresu : dev mail.ru

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost