Nákupčí specialista (Series Buyer - Specialist)
BOSAL ČR, spol. s r.o.
Brandýs nad Labem, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Zápská 1857, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01 Prvotní kontakt : - e-mail : jakub.fiala bosal.

com Upřesňující údaje : Klíčové povinnosti a zodpovědnosti : - Budovat (společně se vstupy od skupinových a divizních komoditních manažerů) nákupní budget na každý závod a sdílet jej s řediteli závodů a finančními kontrolory.

 • Navrhovat a validovat Sourcingové produktivní akce společně s komoditními manažery, a to za všechny svěřené závody. Monitorovat díly užívané na závodě a generovat nápad na úsporu, navrhovat nové nápady na redesign a optimalizace materiálových toků.
 • Zpracovávat tyto nápady s komoditními a logistickými manažery.- Nakupovat "C" položky a delegovat sourcing "A" a "B" položek skupinovým a divizním komoditním manažerům.

 • Realizovat Sourcingové produktivní akce ve stádiu jejich implementace. Vést implementační tým- Monitorovat akce na snížení nákladů na svěřeném závodě prostřednictvím PAP a zajišťovat, že jsou v souladu s rozpočtem závodu na sourcing.
 • Každý měsíc prezentovat PAP managementu závodu a aktualizovat nákupní výsledky.- Vést implementační tým na všechny transfery (z vlastní výroby na nakupované díly, změny objemu, bankroty dodavatelů atp.
 • Úzce spolupracovat s oddělením logistiky na neustálém zlepšování dodavatelského MPM (nedodávek na milion) a celkových nákladech na logistiku.

 • Podporovat materiálové plánovače v krizových situacích v dodavatelském řetězci a zajišťovat, že jsou takové situace řádně eskalovány.
 • Prioritizuje lokální řešení problémů a v případě potřeby eskaluje divizním komoditním manažerům.- Být součástí "Sourcing Committee" ("nákupní komise") a řídící komise v předsériové fázi projektu s cílem zabezpečit SOP (rozeběhnutí výroby).

  Vede transfer zodpovědností z programového nákupčího a nákupčího specialisty na materiálové plánovače a potvrzuje bezproblémové předání.

 • Zajišťovat, že všechny relevantní informace o dodavatelích a dílech jsou k mání a zajištuje řádnou kontrolu objednávek, fakturací a nákladů.
 • Informovat komodity manažery v případě velkých změn v odebíraných objemech a monitorovat ukončení výroby (EOL)- Zajišťovat vysokou úroveň výkonu dodavatelské kvality a podporovat řádné plnění akčních plánů na nápravu společně s inženýry dodavatelské kvality (SQE) s cílem dosáhnout PPM cílů.
 • Přefakturovávat náklady na nekvalitu zpět k dodavatelům, u kterých byla prokázána zodpovědnost za nekvalitu. Požadavky : - Minimálně dokončené bakalářské vzdělání se specializací na průmyslové technologie / automatizaci.
 • 5 a více let zkušeností v roli nákupčího výrobního závodu anebo s řízením logistiky v rámci výroby pro automobilový průmysl- Zkušenosti s podílením se na implementaci ERP systému- Prokazatelné zkušenosti s řízením náběhu nových projektů- Zkušenosti s nákupem strojních zařízení pro sériovou výrobu (ideálně svařovacích robotů)- Zaměření na výsledky a velmi dobré komunikační dovednosti- Silné vyjednávací schopnosti- Schopnost pracovat v maticové organizaci- Komunikativnost a schopnost řešit problémy- Velmi dobrá znalost anglického jazyka (denní komunikace) Zaměstnanecké výhody : - 5.
 • týdnů dovolené, stravenky, další peněžité odměny dle kolektivní smlouvy

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost