OBCHODNÍK S KOMODITAMI
AC Jobs
Kraj Vysočina
před 5 dny

Máte obchodního ducha a rád si organizujete práci k zhmotnění co nejlepších pracovních výsledků? Netrpíte prokrastinací a umíte si sjednat pořádek?

Nebojíte se aktivně používat při komunikaci anglický jazyk? Pokud byly Vaše odpovědi ano, tak se zúčastněte výběrového řízení a získejte místo ve stabilním kolektivu.

Budeme se těšit na Váš životopis a vy nezapomínejte - Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím. OBCHODNÍK S KOMODITAMI

Pracovní náplň

  • Realizování obchodu s komoditami
  • Spolupráce se zákazníky
  • Příprava a tvoření smluv
  • Celkový dozor nad zakázkou
  • Spolupráce s interními odděleními
  • Přehled nad dokumenty spojenými se zakázkou
  • Evidování objemů prodeje
  • Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Anglický jazyk komunikativní úroveň
  • Velice silné komunikační schopnosti
  • Pracovníka spolehlivého s obchodním duchem
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost dalšího jazykového vzdělání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování
  • Požádat