Junior System Engineer - Praha 3 - vhodné pro absolventy - 38-42tis/měs
Agentura STUDENT
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior System Engineer. Pozice je vhodná zejména pro absolventy!

Pokud úspěšně projdete výběrovým řízením, můžete se zúčastnit školení v zahraničí.

Náplň práce :

  • získávat, udržovat a aktivně sdílet znalosti s inženýrským týmem
  • řízení menších projektů
  • kontrola kvality inženýrských procesů
  • dohled nad dodržováním příslušných standardů
  • kontrola rozpočtu, harmonogramu jednotlivých procesů
  • poskytování informací o změnách senior inženýrům
  • Požadujeme

  • VŠ vzdělání v jedno z oborů : Elektro, chemie, telekomunikace atd.
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, net)
  • pokročilá znalost Aj
  • týmový hráč, ochota učit se a rozvíjet se
  • možnost nastoupit do konce června 2022
  • Nabízíme

  • mzda 38-43tis hrubého měsíčně
  • možnost profesního růstu
  • zázemí lukrativní nadnárodní společnosti
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.