Manažeři kanceláře
SMS finance, a.s.
Zlín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : bezúhonnost - čistý rejstřík trestů, řidičský průkaz sk. B., dobré komunikativní dovednosti, znalost práce na PC - (MS office, mail)min.

SŠ s maturitou,praxe ve financích výhodou. Ochotu a chuť učit se novým věcem v oblasti osobních financí a vedení obchodního týmu.

Hlavní náplní práce bude : Vedení a komunikace s týmem finančních poradců. Zaškolování nováčků, školení stávajících poradců, vedení obchodní strategie v přiděleném regionu.

Vyhodnocování úkolů a reporting. Účast na poradách širšího vedení společnosti. Nabízíme možnost kariérního růstu v naší společnosti.

Nabízíme : Manažerské vzdělání a vzdělání v oblasti osobních financí.Kancelář, NTB, mobil, příspěvky na dovolené, multisport karta, vzdělávací systém v oblasti osobnostního růstu a finanční gramotnosti.

A další. (více info. na osobním pohovoru). V případě zájmu kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost