Výpomoc v prodejně s módou, 118/hod, celá odměna ihned po brigádě!
UNIJOB, s.r.o.
Pardubický kraj, Pardubice
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace

Pro našeho významného klienta, globální řetězech s módní konfekcí hledáme do prodejny v OC Pyramida Pardubice spolehlivé, sympatické a manuálně zručné brigádnice na období 16. - 18.9. 2021

Náplň práce : rovnání oblečení, roznos z kabinek, ramínkování, p

Co od vás očekáváme

  • 100% spolehlivost
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • sympatické vystupování
  • upravený zevnějšek
  • Co vám nabízíme

  • výplatu celé odměny na účet ihned po doručení potvrzené docházky
  • pohodovou brigádu v příjemném prostředí
  • přednostní zasílání dalších nabídek brigád v Pardubicích a okolí
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.