prodejce zdravotního materiálu úhosteska
Angeon s.r.o.
Praha-Jinonice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Co bude náplní Vaší práce? Prodej zdravotního materiálu prezentace zákazníkům vedení pokladny a denního vyúčtování Co Vám nabízíme?

o Podporu stabilní a perspektivní společnosti o Seberealizaci o Ohodnocení složené z fixní a provizní části o Osobní růst a pravidelné vzdělávání o Finanční bonusy o Zázemí stabilní a perspektivní společnosti o Práce v regionu Vašeho bydliště Máte zájem o tuto práci?

Pošlete zaměstnavateli svůj životopis. použijte odpovědní formulář aktivní a pozitivní přístup k práci časovou flexibilitu komunikativní a sympatickou osobnost o Hlad po úspěchu o Schopnost prosadit se o Rozvíjet své obchodní dovednosti o Efektivní komunikace se zákazníky o Samostatně se rozhodnout a svá rozhodnutí realizovat

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost