TRUHLÁŘI (KROMĚ STAVEBNÍCH) A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH
In-Styl Hořovice s.r.o.
Beroun, Zaječov
před 3 dny
source : Hitprace

TRUHLÁŘI (KROMĚ STAVEBNÍCH) A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH- Místo výkonu práce : Zaječov. Nástup možný ihned. Jiná sdělení : hledáme manuálně zručného truhláře do naší rodinné firmy, jsme zakázkové truhlářství a zabýváme se výrobou nového nábytku, restaurováním starožitností a realizacemi.

Náplň práce : výroba a montáž nábytku na míru, truhlářské a restauráterské práce. Nabízíme : dobré platové ohodnocení, prémie dle odvedené práce, stabilní zázemí firmy s možností kariérního růstu.

Požadujeme : praxi v oboru, vyučení v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost. Kontakt : telefonicky (Po-Pá 8 : 00-15 : 00), emailem nebo osobně.