Prodavač/ka GATE OC Frýda Frýdek-Místek
Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

naší prodejně GATE ve Frýdku-Místku hledáme nové zaměstnance.

Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!

Hledáme zaměstnance :

Náplň práce :

  • obsluha zákazníků na prodejně,
  • práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
  • údržba prodejny,
  • reprezentace zaměstnavatele,
  • Co od vás očekáváme

    flexibilitu

    příjemné vystupování a komunikativnost

    zodpovědnost, aktivní a pozitivní přístup k práci

    trestní bezúhonnost

    Co vám nabízíme

    dobrou pracovní atmosféru

    zázemí dlouhodobě prosperující společnosti s pevným postavením na trhu zajímavé platové ohodnocení

    příplatky za víkendy

    3-4 dny v týdnu volné

    11-ti hodinová pracovní doba

    Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

    Děkujeme za pochopení.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.