SPECIALISTA/KA PRO FIREMNÍ BANKOVNICTVÍ
Raiffeisenbank
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Do našeho firemního centra Národní v Praze, kde naši poradci poskytují komplexní služby a servis malým a středním firmám (do 1,5 mld.

ročního obratu), hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Specialisty / ky pro firemní bankovnictví. Hledáme pečlivého a zodpovědného člověka, jehož úlohou bude zejména každodenní komunikace a spolupráce s obchodníky a jejich administrativní podpora v jednotlivých obchodních případech.

U nás je to o vás.### Co budete na této pozici dělat?* Budete pravou rukou firemním poradcům, kterým pomůžete s administrativou i obchodem.

 • Budete provádět kontrolu plnění smluvních podmínek klientů.* Vaším dalším úkolem bude příprava a kompletování smluvní dokumentace úvěrových i neúvěrových produktů.
 • Zodpovědnost budete mít také za administraci čerpání úvěrů.* Pomůžete také s nastavováním parametrů produktů v systémech a obstaráte další činnosti související se správou klientského portfolia.
 • případě zájmu stávajícího klienta představíte a nabídnete další bankovní produkty a služby na míru (karty, účty, elektronické bankovnictví ).
 • Jaká je naše představa o kandidátovi?* Baví vás administrativa a kontakt s lidmi vstřícnost a přizpůsobivost jsou vaše charakteristické rysy.

 • Studium jste zakončil / a minimálně úspěšným složením maturitní zkoušky uvítáme zejména znalosti z obchodní, bankovní, ekonomické či podnikatelské oblasti.
 • K práci přistupujete proaktivně, máte chuť uspět jako jednotlivec, ale úspěch týmu je pro vás neméně důležitý.* Zadané úkoly plníte samostatně, precizně a v termínu.
 • Orientujete se na zákazníka a jeho spokojenost je pro vás na prvním místě.* Jste zdatným uživatelem MS Office.* Výhodu získáte, pokud máte základní znalost anglického jazyka a přehled v oblasti bankovních produktů.
 • Hodit se vám bude i znalost podvojného účetnictví a finančních analýz.### A co nabízíme my?* Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.

 • Sehraný tým, který vám stejnou měrou oplatí vaši práci a podporu.* Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Možnost seberealizace a profesního růstu kariérní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost