Kuchař á la carte
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Jablonec nad Nisou, Czech Republic
před 4 dny
source : Personálka.cz

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Kuchař á la carte.

NÁPLŇ PRÁCE :

  • Příprava studené kuchyně (á la carte)
  • Spolupráce na tvorbě menu
  • POŽADUJEME :

  • Pozitivní přístup, kreativitu
  • Zájem o gastronomii a chuť se dále rozvíjet v oboru
  • Výuční list v oboru kuchař nebo praxe v oboru (velkou výhodou)
  • NABÍZÍME :

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek (doba neurčitá)
  • Pobyty na všech hotelích v rámci řetězce za zaměstnanecké slevy
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Sickdays
  • Stavování na hotelu zdarma
  • Možnost firemního ubytování za 1 500 Kč měsíčně
  • Firemní akce, Teambuildingy
  • Odpovídající finanční ohodnocení + měsíční výkonnostní bonusy (možnost růstu po zapracování)
  • Využití fitness v hotelu + zvýhodněné skipasy
  • Kafetérie
  • Lokalita Harrachov
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Kontakt : PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : Střední odborné (vyučen)
  • Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Rekreace ve firemním zařízení
  • Závodní stravování
  • Cafeterie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days
  • Firemní akce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.