OPERÁTOR VÝROBY
Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Písek, CZ
před 11 hodinami
source : Easy-prace.cz

CIZPracovní doba : třísměnný nebo i čtyř-směnný provoz - podle zařazení pracovníka ke konkrétní pracovní lince Vhodné i pro absolventy.

 • Náplň práce : jedná se o práci na strojích vyrábějící výfuky (práce ve stoje); některé pozice vyžadují dobrou fyzickou zdatnost Požadujeme : plnit úkoly stanovené vedoucím pracovníkem směřující k plnění výrobních ukazatelů tak, aby odpovídaly požadavkům zákazníka;
 • dodržovat zásady standardizace práce a dle potřeb závodu vypomáhat při inventurních pracích; měřit a zaznamenávat výsledky své práce do připravených formulářů dle standardů firmy a nařízení vedoucího pracovníka;
 • podávat zlepšovací návrhy vedoucí ke zvýšení výkonu, zlepšení pracoviště, snížení nákladů či jiné a realizovat je Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.

  Nabízíme : 5 týdnů dovolené (po odprac. 1 roku), příspěvek na ubytování na firemní ubytovně, závodní stravování, Cafeteria, náborový příspěvek 8000,-Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 12000,-Kč, příspěvek na penzij.

  pojištění, věrnostní bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na školku, jazykové kurzy, stravenky za přesčasové směny o víkendu, firemní akce.

  Kontakt : Kvíčalová Pavlína, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář nebo osobně : Středa - 10 : 00 - 11 : 30, 14 : 00 - 15 : 30 a Pátek - 10 : 00 - 11 : 30 hod.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost