Ostatní uklízeči a pomocníci
Principio s.r.o.
Brno
před 9 hodinami
source : Hitprace

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky, úterý 10 : 00 - 12 : 00 hod.Místo výkonu práce : závisí od sídla klienta - celá ČRPožadavky : Komunikativní úroveň anglického jazyka je nutnostíOchota pracovat na 3 směny je nutnostíČistý výpis z rejstříku trestů je nutností Dobrý zdravotní stavNekuřačka / nekuřákSamostatnost, pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupováníMaximální diskrétnost a mlčenlivostKlienti požadují úklid i v nočních hodinách, je proto nutná ochota práce ve směnném provozu.

Pracovní náplň : Veškeré úklidové práce v kancelářích, komerčních prostorách (např. vysávání, vytírání podlad, mytí oken, vynášení odpadků, utírání prachu, čištění spotřebičů, apod.

a venkovních prostorách (např. hrabání listí, zalévání, sekání trávy, sezónní údržba apod.)Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost